ЯКІСТЬ. ПРОФЕСІОНАЛІЗМ. НАДІЙНІСТЬ.

За довгі роки роботи у нас сформувався професійний, дружній колектив, які докладають немало зусиль для того, щоб виробити високоякісну продукцію та досягти високих показників у праці.

Головна  >  Експорт
Експорт

export

Аграрна Україна продає за кордон не тільки зерно, а й борошно. Експорт продукту переробки зростає з кожним роком. За даними статистики, експорт пшеничного борошна за 2013р. показав рівень зростання на 60% в порівнянні з минулим роком.  За останні 2-3роки тенденція експорту з України змістилась з країн СНД на країни західної Європи та Прибалтики. Те, що Україна збільшує не тільки продаж за кордон зерна, а й продукту його переробки, свідчить про покращення якості вітчизняного експорту.

Основними напрямками роботи ДП «Чортківський КХП» є прийом, сушіння, зберігання зернових культур, а також виготовлення пшеничного борошна. Для виробництва борошна, ДП «Чртківський КХП» переробляє високоякісне зерно, що забезпечує відповідну якість продукції. На комбінаті постійно діє виробничо-технологічна лабораторія, яка контролює та забезпечує високий рівень продукції. Також наші спеціалісти мають можливість виготовляти борошно згідно стандартів країни імпортера. 

Наше підприємство реалізує борошно та зернові культури, такі як пшениця, кукурудза, соя та інше, не тільки на території України, але й далеко за її межами. Велику частину ринку збуту займає експорт. На даний момент підприємство тісно співпрацює з Молдовою, Польщею, Китаєм, Кореєю, Азербайджаном, Грузією та ін. На даний час налагоджується співпраця з країнами Євопейського союзу.

ДП «Чртківський КХП» завжди відкрите для співробітництва з новими клієнтами.

укр єс

 

Azer mold Georgia poland CHINA

Всім потенційним партнерам підприємство готове запропонувати довгострокове та взаємовигідне співробітництво

 

Телефон, факс: (03552) 2-16-41, 2-33-91     Електронна пошта: chortkivkhp@gmail.com