QUALITY. PROFESSIONALISM. RELIABILITY.

After many years of work we have formed a professional, friendly team who make a lot of effort to produce high-quality products and achieve high performance at work.

Головна  >  About factory
About factory

Чортківський комбінат хлібопродуктів створений  у 1959 році, який об’єднав млин та склади хлібоприймального пункту. Після об’єднання почалось швидкими темпами розширення виробництва, будівництво виробниих і соціально-побутових приміщень, механізація виробничих процесів.

Млин

Для розширення площі складів для  готової продукції, у 1969 році було збудовано склад №6  на території хлібоприймального пункту, розрахований на 2 тисячі тонн. У 1968-1969 роках були також збудовані трансформаторні підстанції у млині на 500 кВт, і в хлібоприймальному пункті – на 400 кВт, а також були підведені сюди високовольтні лінії. Все це, звичайно, значно підсилило електрозабезпеченість і покращило роботу підприємства, дозволило механізувати і частково автоматизувати виробничі процеси і підвищити культуру виробництва.

Потужність млина із 70 тонн на добу в 1968 році була доведена до 135-140 тонн на добу в 1972 році. Вантажообіг на хлібоприймаль-  ному пункті зріс за цей період з 80 тис. тонн до 130 тис. тонн на рік.

У 1976 році приєднано й Білобожницький хлібоприймальний пункт.
В 1975-1976 роках здійснено реконструкцію, розширено виробничі площі, встановлено нове технологічне обладнання з           розрахунку продуктивності 210 тонн на добу сортового помолу.

Реконструкція комбінату проходила у два етапи: перший відносився до зерноочисного  відділення, другий - до розмельного. При цьому були проведені слідуючі роботи: надбудова 6-го поверху,  добудова приміщення сходової клітки, заміна всього дерев’яного перекриття на залізобетонне, змонтовано місткість із трьох бункерів по 30 тонн кожен для безтарного зберігання борошна і завантаження його в автоборошновози. Це суттєво зменшило кількість ручної праці. Все застаріле обладнання було замінене на нове, більш сучасне і прогресивніше.

У 1982 році на території млина №1 введено в дію двохповерховий адмінбудинок, в якому розміщені: лабораторія, їдальня, роздягалка, кабінети заввиробництвом, техвідділ, стоматологічний кабінет. У 1991 році побудовано новий матеріальний склад і деревообробну майстерню. А в 1994 році застарілі валкові верстати ЗМ-2 були замінені на нові АІ БЗ-2Н виготовлені по ліцензії швейцарської фірми "Бюллер", що являється найпрогресивнішою із усіх фірм світу, що вирбляє борошномельне обладнання. Введено також в дію компресорну станцію із установками ПКС-3,5. Це все дало можливість збільшити вихід борошна вищого гатунку.

В 1997 році весь технологічний процес  виробництва борошна переведено на автоматизовану систему управління за проектом Вінницького ІВП.

З 1999 року Державне підприємство “Чортківський комбінат хлібопродуктів” є структурною одиницею Державного агенства резерву України.

Структура  підприємства складається з 4 дільниць:

Дільниця  №1 - млинзавод   потужністю 209 тонн в добу.
На території млинзаводу є склад безтарного зберігання борошна місткістю  90 тонн. Базовий вихід борошна становить:

Борошно вищого гатунку –42%;
Борошно 1 гатунку – 29%;
Борошно 2 гатунку – 4%;
Висівки – 22,1%.

Дільниця № 2-3 - склад зерна та готової продукції  який знаходиться в м. Чортків.
На дільниці є 3  трьохповерхові  склади. Склад готової продукції місткісттю 4,5 тис. тонн.  Вмістимість  зернових складів 10 тис. тонн.  Прийом зерна з автотранспорту проводиться двома авторозвантажувачами типу У15 - УРБ. Відвантаження борошна можливе на автротранспорт і в залізничні вагони.    Вигрузка можлива двох вагонів одночасно. . Можливість по відвантаженню продукції складає 250 т/добу.   На території знаходиться  зерносушилка  ДСП-32, яка працює на  природному газі і  зв’язана з   зерновими складами. Встановлені ваги на 80 тонн та завальна яма ємкістю 40 тонн.

Дільниця  № 4 - зернові склади.
Розміщені  в селі Білобожниця  за 12 км від Чорткова. На дільниці є 9 складів напольного типу загальною вмістимістю  39 тис. тонн зерна.  Дільниця спеціалізується на прийомці, сушці і зберіганні  зерна пшениці, ячменю, гороху, зерносуміші, кукурудзи, жита.  Приймання зерна з автотранспорту можливе одночасно на восьми авторозвантажувачах.  До складів  підведена залізнична колія  для прийомки і відгрузки зерна. Можливість по відвантаженню продукції складає 500 т/добу.  На території знаходяться зерносушилки обеспечені автоматикою горіння газу і безперебійним контролем  температури теплоносіїв типу  ПВ-41.

Всім потенційним партнерам підприємство готове запропонувати довгострокове та взаємовигідне співробітництво

 

Телефон, факс: (03552) 2-16-41, 2-33-91     Електронна пошта: chortkivkhp@gmail.ru